Stylizacje dziecięce


Jesienne stylizacje dla dziewczynek


Jesień w pełni i nawet rozpieszcza nas w tym roku dosyć długo! To propozycje jesiennych stylizacji dla dziewczynek. W to można bawić się w nieskończoność! Naprawdę! Na zdjęciach wykorzystano ubrania i obuwie takich marek jak: H&M, Reserved, C&A, Name It, Next, NAF NAF, Smyk oraz obuwie firmy Memo.


Fotos by: Stylizeka.pl Kreowanie wizerunku dziecka? Czemu nie?

Myślicie, że to zbyt wcześnie? Jeśli pierwsze wrażenie ma tak duże znaczenie u dorosłych to chyba również wśród dzieci możemy o tym mówić. Dajmy tym samym dziecku dobrze wypaść w ważnych dla niego momentach, jak na przykład na rozpoczęciu roku szkolnego, zabawie karnawałowej lub na urodzinach u koleżanek czy kolegów.Fotos by: Stylizerka.pl Stylizacje dziecięce na lato 2013 r.Jak dużo można cech charakteru można pokazać poprzez ubranie? Wiadomo, że u dorosłego człowieka dużo ale czy u dziecka również? Owszem. Zatem nie ograniczajmy ubioru naszych dzieci do prostej sukienki lub jeansów i podkoszulki. Puśćmy czasem wodze fantazji swojej oraz naszej pociechy. Maluch też może wyglądać modnie i z fantazją! Powodzenia!


Fotos by: Stylizerka.pl 


Propozycje stylizacji dziewczęcych na lato


Można wystylizować dziecko? Jasne! zawsze można próbować ubrać je po dziecinnemu albo po dorosłemu. Można również wypośrodkować i w stylizacji użyć elementy ubrań poważnych ale i pozostawić elementy dziecięce. Foto by: Stylizerka.pl and Pawelec