Stylizacje dziecięce


Wiosenno - letnia stylizacja dziewczęca "na słowiankę"Od jakiegoś czasu obserwujemy bardzo modny look - "na słowiankę". Myślę, że zapoczątkowali go u nas Donatan i Cleo. Niemniej jednak nie tylko dorosłe kobiety dobrze wyglądają w takich stylizacjach. Równie pięknie mogą w nich wyglądać dziewczęta. 


Poniżej stylizacja wiosenno - letnia "na słowiankę", która składa się z: bluzka Coccodrillo, spódniczka i korale - wyrób ręczny góralski, podkolanówki Gatta, tenisówki - firma F&F Kids. Fotos by: Stylizerka.pl Francuski styl dla dziewczynek na rodzinne spotkaniaNa rodzinne spotkania modny od zawsze styl francuski dla dziewczynek jak najbardziej pasuje. Styl, prostota i elegancja mają zastosowanie w wielu miejscach ale w gronie rodzinnym taki wizerunek będzie cieszył oko każdego z rodziny. Propozycja: stylizacja pierwsza: rajstopy gatta, koszula f&f kids, sukienka h&m, stylizacja druga: tunika f&f kids, spodnie name it, buty f&f kids.
             

Fotos by: Stylizerka.plStylizacja zimowa czyli zimowe ciepełko


Słońce przedziera się przez chmury ale mamy nadal zimę i jeszcze nie możemy pozwolić sobie na wiosenny ubiór. Nasze dzieciaczki również ubieramy jeszcze ciepło, bo pogody są teraz zdradliwe. Propozycja dla dzieci na wyjścia, na różnego rodzaju imprezy masowe - w lokalach, w których może nie być jeszcze zbyt ciepło (pierwsza stylizacja: spodnie name it, futerko naf naf, tunika f&f:, druga stylizacja: spodnie szachownica, bluza name it, kamizelka next):  

Fotos by: Stylizerka.pl and EM Jesienne stylizacje dla dziewczynek


Jesień w pełni i nawet rozpieszcza nas w tym roku dosyć długo! To propozycje jesiennych stylizacji dla dziewczynek. W to można bawić się w nieskończoność! Naprawdę! Na zdjęciach wykorzystano ubrania i obuwie takich marek jak: H&M, Reserved, C&A, Name It, Next, NAF NAF, Smyk oraz obuwie firmy Memo.


Fotos by: Stylizeka.pl Kreowanie wizerunku dziecka? Czemu nie?

Myślicie, że to zbyt wcześnie? Jeśli pierwsze wrażenie ma tak duże znaczenie u dorosłych to chyba również wśród dzieci możemy o tym mówić. Dajmy tym samym dziecku dobrze wypaść w ważnych dla niego momentach, jak na przykład na rozpoczęciu roku szkolnego, zabawie karnawałowej lub na urodzinach u koleżanek czy kolegów.Fotos by: Stylizerka.pl Stylizacje dziecięce na lato 2013 r.Jak dużo można cech charakteru można pokazać poprzez ubranie? Wiadomo, że u dorosłego człowieka dużo ale czy u dziecka również? Owszem. Zatem nie ograniczajmy ubioru naszych dzieci do prostej sukienki lub jeansów i podkoszulki. Puśćmy czasem wodze fantazji swojej oraz naszej pociechy. Maluch też może wyglądać modnie i z fantazją! Powodzenia!


Fotos by: Stylizerka.pl 


Propozycje stylizacji dziewczęcych na lato


Można wystylizować dziecko? Jasne! zawsze można próbować ubrać je po dziecinnemu albo po dorosłemu. Można również wypośrodkować i w stylizacji użyć elementy ubrań poważnych ale i pozostawić elementy dziecięce. Foto by: Stylizerka.pl and Pawelec